Новости

Материалы отфильтрованы по дате: Среда, 07 октября 2020

Шкала депресії PHQ

Шкала депресії PHQ - модуль, або кластер, що стосується виявлення депресивних симптомів, «Опитувальника оцінки здоров'я пацієнта» (Patient Health Questionnaire, PHQ), який насьогодні застосовується в діагностиці окремо від основного опитувальника.
Втім, шкала депресії PHQ може також використовуватися і в комплексі великого опитувальника Patient Health Questionnaire, який є вдосконаленою версією методики PRIME-MD, нині застарілою.

Опис

Опитувальник Patient Health Questionnaire, або PHQ був розроблений для діагностики п'яти різних розладів командою фахівців в рамках освітнього гранту компанії Pfizer Inc. У створенні PHQ брали участь доктори Роберт Шпіцер (Robert L. Spitzer), Джанет Вільямс (Janet B.W. Williams), Курт Кронке (Kurt Kroenke) та ін.
Методика виявилася досить гнучкою і набула поширення. А згодом кластер Patient Health Questionnaire, що стосується виявлення депресивних симптомів, було виділено в окремий опитувальник, сьогодні відомий як PHQ-9, або шкала депресії PHQ.
Кожен кластер Patient Health Questionnaire може бути використаний самостійно, і часто модуль PHQ-9 застосовується для діагностики депресії окремо.

 

 

Опубликовано в Новости

 

Контакты

04124, Украина, г. Киев,

ул. Кирилловская, 160 Б

E-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

 

www.plr.com.ua

www.endokrynologia.com.ua

www.neuroscience.com.ua

 

Ищите нас в социальных сетях

 facebook