Раді вітати Вас на електронному просторі Видавничого дому «Медкнига»!

На ринку українського книговидання Видавничий дім працює понад 15 років, займаючи важливу ланку у видавництві сучасної української медичної книги. Тематика медичної літератури Видавничого дому «Медкнига» охоплює більшість напрямів медицини, зокрема – кардіології, ендокринології, пульмонології, гастроентерології та інших актуальних тем медичної науки і практики, включаючи новітні технології і розвиток світового фармацевтичного ринку. Спільно з багатьма медичними установами України ми проводимо плідну роботу в напрямку видання навчальних підручників для студентів. Авторами медичних книг нашого видавництва є провідні вчені та практики в галузі медицини і здоров’я України, професорсько-викладацький склад кращих медичних освітніх і дослідних закладів нашої країни, практикуючі лікарі.

Основними напрямками роботи Видавничого дому є видання спеціалізованих медичних книг для практикуючих лікарів в серії «Бібліотечка практикуючого лікаря», підготовка і випуск монографій, підручників, практичних посібників для спеціалістів медичної галузі, а також науково-популярних книг про здоров’я в серії «Здоров’я Вашому дому» для широкого кола читачів.

Друкованим медичним виданням для практикуючих лікарів усіх напрямів є журнал «Практикуючий лікар», в кожному номері якого особлива увага приділяється актуальній акцентованій темі.

Наш проект - журнал «Ендокринологія» - єдиний український журнал , на шпальтах якого розкриваються найбільш проблемні питання ендокринології , видається за підтримки Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка АМНУ.

«Журнал неврології» ім. Б.М. Маньковського - результат співпраці між Асоціацією кардіоневрологів і Видавничого дому «Медкнига», присвячений сучасним напрямкам діагностики, лікування і профілактики неврологічних захворювань. Кожен випуск охоплює різні теми з оглядом на стан проблем не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Новим проектом колективу Видавничого дому «Медкнига» став науково-практичний журнал «Акушерство. Гінекологія. Генетика». Тематика журналу є одною з найбільш актуальних для подальшого розвитку суспільства і збереження здоров’я нації. Не дивлячись на «розкрученість» теми в Україні, наявність десятків спеціалізованих журналів та їх «кастовість», ми все ж таки зважилися на це видання, оскільки плануємо, що його відмінною рисою буде максимальна орієнтація на практикуючих спеціалістів і акцент на науковому поєднанні вирішення професійних питань з медичною генетикою.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО САЙТУ ВИДАВНИЦТВА!

Наші досягнення

Ви можете оформити передплату

на всі видання Медкниги

Останні новини

 

Контакти

04124, Україна, м. Київ,

вул. Кирилівська, 160 Б

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

www.plr.com.ua

www.endokrynologia.com.ua

www.neuroscience.com.ua

 

Шукайте нас у соціальних мережах

 facebook

Архів новин

« Жовтень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31